NAVY Logo

Организація заходів та банкетів

Дайте лише привід, і ми організуємо будь-які події якнайкраще!

NAVY Logo

Организація заходів та банкетів

Дайте лише привід, і ми організуємо будь-які події якнайкраще!

Світлини минулих подій
і моментів Вашого задоволення

Що ми пропонуємо..

Конференції

Нужен текст

Корпоративи

Спільний відпочинок – чудова мотивація команди на досягнення нових висот. Новорічні корпоративи, святкові банкети та фуршети, VIP-заходи.

Event Hall у Navy — унікальний багатофункціональний простір, який дозволить втілити у життя захід будь-якого рівня складності. Створимо свято, яке запам’ятається надовго вашими колегами та партнерами. Вам залишається лише забронювати дату під захід, а усе інше зробимо за вас ми!

Весілля

Ми зробимо все можливе, щоб закохані запам’ятали свою подію раз і на все життя. Івент-хол Navy дарує чисті, як любов наречених, емоції щастя і радості та створює незабутню святкову атмосферу за допомогою церемоніальної зони, червоної доріжки, фотозони та флористичного оформлення.

Лише уявіть, якими красивими будуть Ваші весільні фото, селфі та фотоальбоми на пам’ять, зроблені тут! Чого тільки коштують фантастичні краєвиди заходу сонця над замріяним Дніпровським каналом.

Дні народження

Дитячий день народження у Navy — це справжній пригодницькій світ, де ваш малюк стане героєм свята.

Для батьків це завжди зворушливий день, ми подбаємо про організацію заходу, вам залишиться насолоджуватися момент разом з іменинником.

Квести, розваги з аніматорами, цікаві конкурси та справжній іменинний торт у подарунок!

Також для вашого комфорту, в нашому закладі є можливість скористатися допомогою няні, яка подбає про малюків

Дитячі свята

Подаруйте дитині на свято цілий світ розваг. На території комплексу Navy вашій малечі ніколи буде сумувати.

Дитячий майданчик може запропонувати маленьким пустунам безліч ігор, різноманітних гойдалок і гірок. Очі дитини засвітяться невимовною радістю і щастям, побачивши наш аквадром.

Але на цьому розваги не закінчуються. Якщо дітям набридне грати на свіжому повітрі, вони можуть продовжити веселитись у великій ігровій кімнаті нашого дитячого клубу, де на них чекатимуть інтерактивні іграшки та приставки.

Створи своє унікальне свято!

Залиш заявку і ми все організуємо!

Створи своє унікальне свято!

Залиш заявку і ми все організуємо!

Відео комплексу